ثبت شرکت مهاجرتی

ثبت شرکت مهاجرتی

ثبت شرکت مهاجرتی : در زندگی امروز افراد به دنبال ارتقا سطح شغلی خود و همچنین به دنبال یافتن یک زندگی بهتر هستند. بسیاری از افراد هستند که تا به امروز نتوانستند زندگی دلخواه خود را داشته باشند که به همین دلیل تصمیم میگیرند تا در ادامه آنجوری که دوست دارند زندگی کنند. شما با ثبت شرکت مهاجرتی میتوانید زندگی بسیاری از آدم‎ها را تغییر دهید!

همه ما به دنبال ایجاد تغییرات مثبت و همچنین به دنبال یک زندگی بهتر هستیم. گاهی اوقات برای داشتن یک زندگی خوب باید یک گام بسیار مهم برداشت!

اگر میخواهید که یک شرکت مهاجرتی داشته باشید، باید در ابتدا بدانید که کار شما اهمیت بسیار زیادی دارد زیرا شما قرار است زندگی یک فرد را تغییر دهید.

همه ما آرزوهایی داریم که گاهی اوقات برای برآورده کردن آن‎ها باید به سراغ دیگران برویم. با ثبت شرکت مهاجرتی شما میتوانید آرزوی افراد بسیار زیادی را برآورده کنید.

علاوه بر اینکه داشتن یک شرکت مهاجرتی رابطه بسیار مستقیمی با آینده مشتریان شما دارد و کار شما بر روی زندگی آن‎ها تاثیر بسیار زیادی خواهد گذاشت، در کنار آن یک داشتن شرکت مهاجرتی سود و درآمد بسیار زیادی برای شما خواهد داشت.

خانوم شهبازی مشاور ثبت شرکت مهاجرتی

بهترین کار و بیزنسی که میتوانید داشته باشید، ثبت شرکت مهاجرتی است زیرا شما از طریق اینکار هم میتوانید به هم نوعان خود کمک کنید تا یک زندگی بهتر داشته باشند و هم در کنار آن درآمد و سود زیادی کسب کنید.

تقریبا غیرممکن است که بتوانید یک بیزنس پیدا کنید که هم از طریق آن سود و درآمد عالی داشته باشید و هم به هم نوعان خود کمک کنید. شرکت مهاجرتی از تنها بیزنس‌هایی میباشد که این دو مزیت را همراه خود دارد.

اما باید توجه داشته باشید که به ثبت رساندن یک شرکت مهاجرتی به همین راحتی هم نیست و شما باید برای ثبت شرکت تجاری خود یک سری مراحل و چالش‌ها را پشت سر بگذارید.

زمانی که در ثبت شرکت تجاری به مشکلی برخورد کردید بهترین راه برای حل مشکل استفاده از دانش افراد متخصص در آن زمینه است. موسسه ثبت شرکت فرهنگ آشناترین نام در زمینه ثبت شرکت تجاری به شما در حل مشکلات ثبت شرکت‎تان کمک میکند.

بهترین متخصصان و مشاورین خبره در امور ثبت شرکت تجاری در ایران در موسسه ثبت شرکت فرهنگ جمع شده اند تا به شما کمک کنند تا به راحتی شرکت مهاجرتی خود را به ثبت برسانید.

اگر قصد ثبت یک شرکت مهاجرتی به نام خودتان را دارید باید قبل از آنکه کاری کنید یک سری اطلاعات کلی در رابطه با چگونگی و نحوه ثبت شرکت مهاجرتی و همچنین قوانین مربوط به آن داشته باشید.

به ما اعتماد کنید، دانستن اطلاعاتی که در ادامه مقاله به شما خواهیم گفت باعث میشود که شما در کار خود نسبت به رقبایتان جلو بیوفتید زیرا افراد بسیاری هستند که از این اطلاعات خبر ندارند!

راهنمای ثبت شرکت مهاجرتی

نحوه ثبت شرکت مهاجرتی

طبق قانون اگر شما قصد به ثبت رساندن شرکت مهاجرتی داشته باشید، میتوانید از طریق دو روش نسبت به ثبت شرکت تجاری خود اقدام کنید.

ثبت شرکت سهامی خاص و ثبت شرکت با مسئولیت محدود دو نوع شرکت تعریف شده در قانون هستند که از طریق آن‎ها میتوانید شرکت مهاجرتی خود را ثبت کنید.

قطعا برای شما این سوال پیش آمده است که ثبت شرکت مهاجرتی از کدام طریق بهتر است، شرکت سهامی خاص و یا شرکت با مسئولیت محدود؟

اگر برای پیدا کردن جواب سوال خود خیلی عجله دارید و میخواهید که در این رابطه اطلاعات بیشتری کسب کنید، همین حالا با مشاورین موسسه ثبت شرکت فرهنگ تماس بگیرید.

و یا اگر میخواهید که یک تصویر کلی از چگونگی و نحوه ثبت شرکت تجاری و مهاجرتی داشته باشید پس تا ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا شرکت مهاجرتی سهامی خاص و شرکت مهاجرتی با مسئولیت محدود را به صورت کامل مقایسه کنیم.

نحوه ثبت شرکت مهاجرتی

شرکت سهامی خاص مهاجرتی

شرکت سهامی خاص یکی از انواع شرکت‎های بازرگانی و یکی از شرکت‎هایی است که میتوانید از طریق آن اقدام به ثبت شرکت مهاجرتی کنید

در شرکت سهامی خاص تمامی سرمایه شرکت از طریق شرکا تامین میشود و هر یک از شرکت تنها به اندازه مبلغ سرمایه خود در شرکت در برابر طلبکاران شرکت مسئول هستند.

شرکت سهامی خاص مهاجرتی

برای ثبت شرکت سهامی خاص چند نفر نیاز است؟

مطابق با قانون برای ثبت شرکت سهامی خاص شما به حداقل 3 نفر نیاز دارید. همچنین علاوه بر حداقل 3 شریک برای ثبت شرکت سهامی خاص به 2 بازرس نیاز دارید.

توجه داشته باشید که 2 بازرس انتخابی شما برای شرکت سهامی خاص نباید از میان شرکا باشند یا با آن‎ها رابطه خویشاوندی داشته باشند.

پرداخت سرمایه شرکت سهامی خاص چگونه است؟

زمانی که شما قصد ثبت شرکت مهاجرتی از طریق شرکت سهامی خاص را دارید باید سرمایه شرکت را در زمان ثبت پرداخت کنید، اما خبر خوب اینکه نه کل سرمایه را!

خوشبختانه در شرکت سهامی خاص شما مجبور نیستید که تمامی سرمایه شرکت را در زمان ثبت پرداخت کنید. در شرکت سهامی خاص تنها لازم است 35% از سرمایه تعهد شده شرکا در زمان ثبت شرکت پرداخت شده باشد.

نامگذاری شرکت سهامی خاص چگونه انجام میشود؟

در زمان ثبت شرکت مهاجرتی از طریق شرکت سهامی خاص باید یک سری قواعد در نامگذاری شرکت‎تان را رعایت کنید. در شرکت سهامی خاص باید حتما عبارت سهامی خاص در ابتدا و یا انتهای نام شرکت ذکر شود.

البته شرکت سهامی خاص یک سری قواعد مخصوص به خود را دارد که اگر قصد دارید شرکت مهاجرتی‎تان را از طریق شرکت سهامی خاص به ثبت برسانید باید این قواعد را بدانید.

قواعد اختصاصی ثبت شرکت سهامی خاص از قواعدی است که تنها متخصصان و افراد خبره در زمینه امور ثبت شرکتی از آن‎ها آگاه هستند.

اگر شما هم قبول کنید که یک ثبت خوب فرهنگ است و همین حالا با مشاورین موسسه ثبت شرکت فرهنگ تماس بگیرید، میتوانید از راز ثبت شرکت سهامی خاص باخبر شوید.

مدارک مورد نیاز به ثبت رساندن شرکت مهاجرتی سهامی خاص

 1. کپی برابر اصل شناسنامه و کارت ملی شرکا

 2. گواهی عدم سو پیشینه

 3. دریافت مجوزهای مورد نیاز برای ثبت شرکت مهاجرتی

 4. گواهی بانکی پرداخت سرمایه تعهد شده شرکا

 5. دو نسخه از اساسنامه با امضا تمام موسسین

 6. دو نسخه صورت جلسه با امضا تمام موسسین

 7. اقرارنامه

شرکت با مسئولیت محدود مهاجرتی

یکی دیگر از روش‌هایی که میتوانید از طریق آن شرکت مهاجرتی خود را به ثبت برسانید، شرکت با مسئولیت محدود است. شرکت با مسئولیت محدود محبوب‎ترین شرکت تجاری در ایران میباشد.

در شرکت با مسئولیت محدود علی‌رغم شرکت سهامی خاص باید موضوع شرکت حتما تجاری باشد. شرکای شرکت با مسئولیت محدود نیز تنها به اندازه مبلغ سرمایه خود در برابر طلبکاران شرکت مسئول هستند.

شرکت با مسئولیت محدود مهاجرتی

برای ثبت شرکت مهاجرتی با مسئولیت محدود چند نفر نیاز است؟

برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود شما به حداقل 2 شریک نیاز دارید که به همین دلیل به ثبت رساندن این شرکت نسبت به سایر شرکت‎های تجاری ساده‎تر است.

وضعیت سرمایه در شرکت با مسئولیت محدود چگونه است؟

یکی از تفاوت‎های شرکت با مسئولیت محدود و شرکت سهامی خاص در نوع سرمایه است. در شرکت سهامی خاص سرمایه شرکت به سهام تقسیم میشود اما در شرکت با مسئولیت محدود اینگونه نیست!

همچنین در زمان ثبت شرکت مهاجرتی با مسئولیت محدود باید تمامی سرمایه شرکا به صورت یکجا پرداخت شود که این مورد یکی دیگر از تفاوت‎های این شرکت با شرکت سهامی خاص است.

اما در هر دو شرکت با مسئولیت محدود و شرکت سهامی سهامی خاص، شرکای شرکت تنها به اندازه مبلغ سرمایه و سهام خود در شرکت در برابر طلبکاران و اشخاص ثالث مسئول هستند.

نامگذاری شرکت با مسئولیت محدود چگونه است؟

در زمان نامگذاری برای شرکت با مسئولیت محدود باید حتما عبارت با مسئولیت محدود در نام شرکت ذکر شود زیرا در غیر این صورت شرکا مسئولیت پرداخت کلیه بدهی‎های شرکت خواهند بود!

به علاوه نام هیچ یک از شرکای با مسئولیت محدود نباید در نام شرکت عنوان شود زیرا در این صورت شرک نام برده شده دارای مسئولیت تضامنی خواهد بود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه نحوه و چگونگی به ثبت رساندن شرکت مهاجرتی از طریق شرکت با مسئولیت محدود همین حالا با مشاورین موسسه ثبت شرکت فرهنگ تماس بگیرید.

مدارک مورد نیاز به ثبت رساندن شرکت مهاجرتی با مسئولیت محدود

 1. کپی برابر اصل شناسنامه و کارت ملی شرکا

 2. گواهی عدم سو پیشینه

 3. دریافت مجوزهای مورد نیاز برای ثبت شرکت مهاجرتی

 4. گواهی بانکی پرداخت سرمایه تعهد شده شرکا

 5. دو نسخه از اساسنامه با امضا تمام موسسین

 6. دو نسخه صورت جلسه با امضا تمام موسسین

 7. اقرارنامه

نحوه استعلام قانونی بودن شرکت مهاجرتی

یکی از مباحثی که در زمان ثبت شرکت مهاجرتی به آن بسیار پرداخته میشود، قانونی بودن خدمات شرکت مهاجرتی است. آیا مرجعی برای استعلام قانونی بودن خدمات شرکت مهاجرتی وجود دارد؟

شما از طریق سامانه شناسه ملی اشخاص حقوقی میتوانید قانونی بودن فعالیت شرکت مهاجرتی مدنظر خود را بررسی کنید و از قانونی بودن آن مطمئن شوید.

این سامانه زیرنظر سازمان ثبت اسناد و املاک میباشد و شما میتوانید از طریق این سامانه اطلاعات تمامی شرکت‎هایی که به صورت قانونی در زمینه مهاجرت فعالیت میکنند را به دست آورید.

خانوم شهبازی مشاور ثبت شرکت مهاجرتی

جمع بندی

در این مقاله به شما تمامی راه‎های ثبت شرکت مهاجرتی را گفتیم. شما برای ثبت شرکت خود میتوانید از دو طریق شرکت سهامی خاص و شرکت با مسئولیت محدود اقدام کنید. هر دو نوع این شرکت قانونی بوده و شما با خیال راحت میتوانید برای ثبت شرکت خود یکی از این دو شرکت را انتخاب کنید، اما قطعا برای ثبت شرکت خود و نحوه آن به راهنمایی نیاز دارید پس همین حالا با موسسه ثبت شرکت فرهنگ تماس بگیرید و از خدمات تخصصی مشاورین موسسه بهره ‎مند شوید تا شرکت خود را در سریعترین زمان ممکن به ثبت برسانید.

5/5 - (3 امتیاز)
146

ارسال نظر

 1. admin-avatar
  علی سلطانی
  05 اسفند 1401

  سلام، آیا از خارج از ایران هم میتوانیم برای ثبت شرکت مهاجرتی در ایران اقدام کنیم؟

  • admin-avatar
   آرمین سیلاطانی
   06 اسفند 1401

   سلام و درود.

   ثبت شرکت مهاجرتی،یکی از انواع شرکتهایی میباشد که میبایست پیش از تاسیس شرکت اقدام به دریافت مجوزهای لازم از سازمان مربوطه نمود و برای دریافت این مجوزات حضور خود شخص ضروری است.پس از دریافت مجوزهای لازم و مهر سازمان مربوطه بر اوراق شرکت میتوان برای دریافت مدارک نهایی از اداره ثبت شرکتها یک شخص را به عنوان وکیل مشخص نمود و بدون نیاز به حضور شخص،مدارک را از اداره ثبت شرکتها دریافت نمود.

 2. admin-avatar
  میلاد اکبری
  08 آذر 1401

  سلام، آیا برا ثبت یک شرکت مهاجرتی، باید در دیگر کشورها هم دفتر تاسیس کنیم؟

  • admin-avatar
   آرمین سیلاطانی
   09 آذر 1401

   سلام، لطفا با مشاورین ما در تماس باشید
   02188472277

 3. admin-avatar
  المیرا کریمی
  28 آبان 1401

  سلام و روز بخیر، ببخشید کدام نوع شرکت برای ثبت شرکت مهاجرتی بار مالیاتی کمتری دارد؟

  • admin-avatar
   آرمین سیلاطانی
   01 آذر 1401

   سلام و درود.
   مبلغ محاسبه مالیات به نوع شرکت ارتباطی ندارد و میزان محاسبه نرخ مالیات به میزان درآمد شرکت در طول سال مالی بستگی دارد.