دریافت کد فراگیر اتباع خارجی

دریافت کد فراگیر اتباع خارجی
دریافت کد فراگیر اتباع خارجی (بروزرسانی بهمن 1402) : همه اشخاص ایرانی دارای یک کد ملی هستند که با استفاده از آن میتوانند اقدام به افتتاح حساب، فعالیت تجاری، ثبت شرکت تجاری و … کنند، اما آیا در ایران اتباع خارجی اعم از شخص حقیقی و حقوقی توانایی انجام چنین کاری را دارند؟
برای پاسخ به این سوال تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.
کد فراگیر درست به مانند کد ملی برای اشخاص دارای تابعیت ایران عمل میکند، اگر شما از اتباع خارجی هستید و قصد دارید که در ایران به فعالیت بپردازید، دریافت کد فراگیر اتباع خارجی برای شما ضروری است.
تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی که قصد فعالیت در ایران را دارند و دارای تابعیت خارجی میباشند، ملزم به دریافت کد فراگیر میباشند، تا بتوانند به فعالیت در ایران بپردازند.
دریافت کد فراگیر برای هر شخص ساکن در ایران که دارای تابعیت خارجی میباشد، بسیار ضروری است، چراکه درصورتی که شما اقدام به دریافت کد فراگیر اتباع خارجی نکنید، حتی قادر به افتتاح حساب بانکی در ایران نخواهید بود.
بنابراین تمامی اشخاص حقوقی ( شرکت‎ها) و اشخاص حقیقی که تابعیت خارجی دارند و قصد فعالیت‎ اقتصادی و یا غیراقتصادی در ایران را دارند، لازم است هرچه زودتر اقدام به دریافت کد فراگیر کنند.
در ادامه به شما میگوییم که دریافت نکردن کد فراگیر چه عواقبی برای شما دارد!
خانم یعقوبی مشاور دریافت کد فراگیر اتباع خارجی

کاربرد دریافت کد فراگیر اتباع خارجی

اخذ کد فراگیر برای اتباع خارجی دارای اهمیتی به اندازه کد ملی برای افراد ایرانی میباشد، درصورتی یک فرد ایرانی کد ملی نداشته باشد دارای هیچ ارزش و اعتباری نزد دولت و ادارات نیست!
کد فراگیر اتباع خارجی هم به مانند کد ملی برای ایرانیان برای اتباع خارجی بسیار مهم است، زیرا اتباع خارجی تنها درصورتی دارای ارزش و اعتبار نزد دولت و ادارات هستند، که کد فراگیر مخصوص به خود را داشته باشند.
اما دریافت کد فراگیر اتباع خارجی چه کاربردی دارد؟ در لیست پایین به بررسی برخی از مزایای داشتن کد فراگیر اشاره کرده ایم که دانستن آن‎ها برای شما ضروری است، پس آن‎ها را با دقت مطالعه کنید!
کاربرد دریافت کد فراگیر اتباع خارجی

تاسیس موسسه و شرکت در ایران

اگر از اتباع خارجی هستید، و قصد دارید که اقدام به تاسیس یک موسسه و یا شرکت در ایران کنید، برای شما آرزوی موفقیت میکنیم اما قبل از آن اقدام به دریافت کد فراگیر اتباع خارجی کنید!
به زبان ساده تر شما تنها درصورتی میتوانید در خاک ایران اقدام به ثبت شرکت و یا موسسه به نام خود کنید، که کد فراگیر اتباع خارجی مخصوص به خود را داشته باشید.
تاسیس موسسه و شرکت در ایران

مشغول به کار شدن در موسسات و شرکت‌های تابعیت ایران

قصد ثبت شرکت در ایران را ندارید و فقط میخواهید در یک شرکت و یا موسسه شروع به کار کنید؟ پس باز هم به کد فراگیر نیاز دارید!
شاید شما دارای یک فرصت عالی برای کار کردن در یک شرکت و یا موسسه معتبر در ایران هستید، اما باید بدانید فقط زمانی میتوانید از این فرصت استفاده کنید که اقدام به دریافت کد فراگیر اتباع خارجی کنید.
مشغول به کار شدن در موسسات و شرکت‌های تابعیت ایران

ثبت نمایندگی شرکت خارجی در ایران

شاید تا بدین جای مقاله حدس زده باشید که حتی ثبت نمایندگی شرکت خارجی هم در ایران نیاز به داشتن کد فراگیر دارد.
در نتیجه اگر قصد و برنامه ای برای ثبت نمایندگی یک شرکت خارجی در ایران را دارید، بهتر است هرچه زودتر به فکر دریافت کد فراگیر اتباع خارجی باشید.
ثبت نمایندگی شرکت خارجی در ایران

دریافت وام و افتتاح حساب بانکی

میخواهید که اقدام به دریافت وام از بانک‎های ایران کنید؟ و یا قصد افتتاح حساب بانکی به نام خود را دارید؟ در هر دو مورد شما باید از قبل کد فراگیر مخصوص به خود را دریافت کرده باشید.
نه فقط برای دریافت وام و یا افتتاح حساب بانکی، بلکه شما برای انجام کلیه امور بانکی نیاز دارید که تا کد فراگیر اتباع خارجی مختص به خود را داشته باشید.
دریافت وام و افتتاح حساب بانکی

انجام کلیه امور اداری

شما نه تنها برای انجام تمامی امور بانکی خود نیاز به دریافت کد فراگیر اتباع خارجی دارید، بلکه حتی برای انجام تمامی امور اداری خود در ایران باید کد فراگیر داشته باشید.
به بیان دیگر شما تنها درصورتی که کد فراگیر مختص به خود را داشته باشید، از نظر ادارات دولتی دارای اعتبار خواهید بود و میتوانید کارهای اداری خود را انجام دهید.
انجام کلیه امور اداری

داشتن بیمه تامین اجتماعی

اتباع خارجی در ایران میتوانند از خدمات بیمه تامین اجتماعی در ایران استفاده کنند، اما تنها در صورتی که کد فراگیر مخصوص به خود را داشته باشند.
کد فراگیر برای اتباع خارجی درست به مانند کد ملی برای ایرانی‎های میباشد. آیا یک فرد ایرانی درصورت نداشتن کد ملی میتواند از بیمه تامین اجتماعی استفاده کند؟
قطعا خیر، پس اتباع خارجی هم از این قاعده مستثنی نیستند و فقط درصورت دریافت کد فراگیر اتباع خارجی میتوانند از خدمات بیمه تامین اجتماعی استفاده کنند.
داشتن بیمه تامین اجتماعی

صادرات و واردات کالا

یکی دیگر از موارد بسیار مهمی که برای انجام آن، نیاز به اخذ کد فراگیر میباشد، تجارت و به نوعی صادرات و واردات کالا است.
اتباع خارجی در ایران برای انجام تجارت و صادرات و واردات کالا هیچ محدودیتی ندارند، البته تنها درصورتی میتوانند تبدیل به تاجرانی موفق در ایران شوند که کد فراگیر مخصوص به خود را داشته باشند.
صادرات و واردات کالا

گرفتن اقامت و اخذ ویزای کار

یکی از دغدغه های بسیاری از اتباع خارجی، نحوه و چگونگی اخذ اقامت ایران میباشد. برای گرفتن اقامت ایران در اولین مرحله نیاز به دریافت کد فراگیر اتباع خارجی میباشد.
علاوه بر دریافت اقامت ایران، برای اخذ ویزای کار نیز اتباع خارجی باید اقدام به دریافت کد فراگیر مختص به خود کنند.
تمامی این موارد تنها گوشه ای از کاربردها و مزایای دریافت کد فراگیر است. کد فراگیر به اتباع خارجی امتیازاتی میدهد که ایرانی‎ها به دلیل داشتن کد ملی از این امتیازات برخورددار هستند.
بنابراین تنها درصورتی میتوانید در ایران دارای اعتبار و ارزش نزد دولت و ادارات باشید که کد فراگیر مختص خود را داشته باشید.
گرفتن اقامت و اخذ ویزای کار

مدارک دریافت کد فراگیر اتباع خارجی

اشخاص حقیقی و حقوقی برای دریافت کد فراگیر اتباع خارجی باید اقدام به تهیه مدارک زیر کنند.
مدارک دریافت کد فراگیر اتباع خارجی

مدارک دریافت کد فراگیر اتباع خارجی اشخاص حقیقی

 • کپی از صفحه اصلی پاسپورت شخص متقاضی
 • گرفتن عکس پرسنلی

مدارک دریافت کد فراگیر اتباع خارجی اشخاص حقیقی

مدارک دریافت کد فراگیر اتباع خارجی اشخاص حقوقی

 • ارائه نام شرکت به دو زبان فارسی و انگلیسی
 • ارائه آدرس دقیق شرکت در کشور و شهر خارج از ایران
 • ارائه شماره ثبت شرکت
 • ارائه تاریخ دقیق ثبت شرکت
 • مشخص کردن نوع شرکت
 • مشخص کردن موضوع و حوزه فعالیت شرکت که باید مطابق با قانون ایران باشد
 • ارائه اسکن از مدارک ثبتی شرکت به منظور مشخص کردن قانونی و رسمی بودن شرکت در کشور خارجی
بنابراین شما برای دریافت کد فراگیر اتباع خارجی در قدم اول باید مدارک بالا را جمع آوری کنید.
مدارک دریافت کد فراگیر اتباع خارجی اشخاص حقوقی

تمدید کد فراگیر اتباع خارجی

یکی از موضوعاتی که بسیاری از افراد بی اطلاع از آن میباشند، تمدید کد فراگیر اتباع خارجی است و فکر میکنند که باید سالانه اقدام به تمدید کد فراگیر خود کنند.
اما کد فراگیر درست به مانند کد ملی برای ایرانی‎ها دارای زمان نامحدود است و شما تنها با یک بار دریافت کد فراگیر اتباع خارجی دیگر نیازی به تمدید مجدد آن ندارید. البته باید بدانید که کد فراگیر تنها یکبار و برای همیشه به یک شخص حقیقی و یا حقوقی تعلق میگیرد!
تمدید کد فراگیر اتباع خارجی

مدت زمان دریافت کد فراگیر اتباع خارجی

یکی دیگر از تصورات غلطی که بسیاری از افراد دارند، در ارتباط با مدت زمان دریافت کد فراگیر میباشد که به غلط تصور میکنند که روند دریافت کد فراگیر بسیارطولانی است!
اما باید بدانید که دریافت کد فراگیر مختص به شما به زمانی حتی کمتر از یک روز و حتی گاهی کمتر از 10 ساعت نیاز دارد، به طوری که شما میتوانید به سرعت و پس از دریافت کد فراگیر خود، از آن استفاده کنید.
البته که مدت زمان دریافت کد فراگیر رابطه مستقیمی با موسسه‎ای که از طریق آن اقدام به دریافت کد فراگیر اتباع خارجی میکنید، دارد. بنابراین برای دریافت کد فراگیر مختص به خود در کمترین زمان ممکن، از طریق موسسه‎ های معتبر اقدام کنید!
مدت زمان دریافت کد فراگیر اتباع خارجی

تفاوت کد فراگیر و شناسه فراگیر

قطعا تا به امروز برای شما این سوال پیش آمده که کد فراگیر و شناسه فراگیر چه تفاوتی دارند؟ آیا میزان رقم‎های این دو کد یکسان است؟ یا آیا هر دو یک کد یکسان هستند که نام‎های مختلفی دارند؟
کد فراگیر و شناسه فراگیر کاملا دو مقوله جدا از هم میباشند. شما پس از دریافت کد فراگیر اتباع خارجی با یک شماره 9 رقمی مواجه میشوید که میتوانید از آن برای ثبت شرکت خود و یا افتتاح حساب بانکی استفاده کنید.
اما شناسه فراگیر یک کد 16 رقمی میباشد، که کاملا مدارک مورد نیاز و نحوه دریافت آن از کد فراگیر متفاوت میباشد و کاملا در مقوله ای جدا از کد فراگیر اتباع خارجی قرار میگیرد.
تفاوت کد فراگیر و شناسه فراگیر

هزینه دریافت کد فراگیر اتباع خارجی

اما سوالی که قطعا تمامی متقاضیان اخذ کد فراگیر اتباع خارجی به دنبال جواب آن هستند، هزینه دریافت کد فراگیر میباشد.
هزینه دریافت کد فراگیر اتباع خارجی رابطه مستقیمی با موسسه‎ای دارد که شما از طریق آن اقدام به دریافت کد فراگیر میکنید، پس برای اطلاع از هزینه و نرخ دریافت کد فراگیر با موسسه مورد نظر خود برای این کار تماس بگیرید.
یک موسسه ایده آل برای دریافت کد فراگیر، موسسه ای است که در سریع‎ترین زمان ممکن بتوانید کد فراگیر مختص به خود را از طریق آن دریافت کنید، پس برای اینکه بتوانید از مزایا و امتیازهای داشتن کد فراگیر اتباع خارجی استفاده کنید، همین حالا با بهترین موسسه ای که میشناسید، تماس بگیرید.
خانم یعقوبی مشاور دریافت کد فراگیر اتباع خارجی
4.3/5 - (11 امتیاز)
2714

ارسال نظر

 1. admin-avatar
  آرزو نیازی
  16 بهمن 1402

  سلام، همسر بنده از اتباع اوکراین هستند و در حال حاظر بدون مدارک قانونی در کشور هستند، آیا او هم باید برای دریافت کد فراگیر اتباع خارجی اقدام کند؟

  • admin-avatar
   آرمین سیلاطانی
   23 بهمن 1402

   سلام و درود.

   هر شخص غیر ایرانی برای انجام هرگونه فعالیت در ایران میبایست کد فراگیر داشته باشد در غیر اینصورت امکان هیچگونه فعالیتی برای ایشون وجود نخواهد داشت.

  • admin-avatar
   آرمین سیلاطانی
   25 آذر 1402

   سلام، لطفا با مشاورین ما در تماس باشید
   02188472277

   • admin-avatar
    دکتر عبدالرحیم سردار
    15 بهمن 1402

    سلام،ببخشید شناسه فراگیر را از کجا باید به دست آورد؟

    • admin-avatar
     آرمین سیلاطانی
     23 بهمن 1402

     سلام، لطفا با مشاورین ما در تماس باشید
     02188472277

 2. admin-avatar
  سلیمان راضی
  23 آبان 1402

  سلام آیا با برگه سر شماری امکان گرفتن کد فرا گیر هست

  • admin-avatar
   آرمین سیلاطانی
   30 آبان 1402

   سلام و درود.

   خیر در حال حاضر برای دریافت کدفراگیر ارائه پاسپورت و یک قطعه عکس مورد نیاز است در غیر اینصورت امکان دریافت کدفراگیر وجود ندارد.

 3. admin-avatar
  ثریا
  13 مهر 1402

  باسلام
  چگونه میتوانم کد فراگیری ١٢ رقمی خود را دریافت کنم؟ آیا میتوانیم غیرحضوری هم دریافت کنم؟

  • admin-avatar
   آرمین سیلاطانی
   25 مهر 1402

   سلام و درود.

   متاسفانه در حال حاضر دریافت کدفراگیر بصورت غیر حضوری انجام نمیشود و میبایست هر شخص غیر ایرانی متقاضی دریافت کدفراگیر بصورت حضوری از دفاتر کفالت یا پلیس مهاجرت و مراکز زیر مجموعه اقدام به دریافت کدفراگیر نماید.

 4. admin-avatar
  زینب محمدی
  16 مرداد 1402

  سلام زینب محمدی آیتم برگه سرشماری داریم برای درخواست کد فراگیر کجا باید مراجعه کنیم

  • admin-avatar
   آرمین سیلاطانی
   22 مرداد 1402

   سلام و درود.

   در حال حاضر کد فراگیر توسط دفاتر کفالت صادر میشود.

 5. admin-avatar
  فاطمه صالحی
  18 تیر 1402

  سلام، من اهل تاجیکستانم و همسر افغان دارم، آیا برای دریافت کد فراگیر اتباع خارجی باید از یک ارگان اقدام کنیم یا به دلیل ملیت متفاوت جدا باید باشیم؟

  • admin-avatar
   آرمین سیلاطانی
   20 تیر 1402

   سلام و درود.

   دریافت کد فراگیر در صورتی که از طریق سامانه امکانپذیر شود با توجه به ملیت افراد تغییری نمیکند و تنها ار ز طریق سامانه موردنظر امکان اینکار فراهم است.

 6. admin-avatar
  محمد اسماعیل
  17 تیر 1402

  من به همراه خانواده تازه به ایران مهاجرت کرده ایم، آیا با شرایط ما که تازه به کشور شما آمده ایم میتوانید برای دریافت کد فراگیر اقدام کنیم؟ چه مدارکی نیازمان است؟

  • admin-avatar
   آرمین سیلاطانی
   18 تیر 1402

   سلام، لطفا با مشاورین ما در تماس باشید
   02188472277

 7. admin-avatar
  اقای اکپری
  08 اردیبهشت 1402

  سلام من پاسپورت دارم متونم کد فراگیر بگیرم

  • admin-avatar
   آرمین سیلاطانی
   09 اردیبهشت 1402

   سلام و درود.

   بله برای دریافت کد فراگیر نیاز به ارائه پاسپورت میباشد.

 8. admin-avatar
  اقای اکپری
  08 اردیبهشت 1402

  سلام وقت تون بخیر اقای اکپری هستم خدمت تون عرض کنم کد فراگیر مخاستم پاسپورت دارم کجا تشریف بیارم بتونم به راحتی حل ش کنم

  • admin-avatar
   آرمین سیلاطانی
   09 اردیبهشت 1402

   سلام، لطفا با مشاورین ما در تماس باشید
   02188472277

 9. admin-avatar
  رویامحمدی
  20 اسفند 1401

  سلام میشه لطفأبگین الان درخواست کدفراگیرامکان پذیراست یانه؟؟؟

  • admin-avatar
   آرمین سیلاطانی
   23 اسفند 1401

   سلام و درود.

   خیر در حال حاضر امکان دریافت کد فراگیر از طریقه سامانه امکانپذیر نیست.

 10. admin-avatar
  ناشناس
  20 اسفند 1401

  سلام رویامحمدیم درخواست کد فراگیرداشتم میشه لطفأرهنمایم کنیم چکارکنم آیاالان میدن کدفراگیرو

  • admin-avatar
   آرمین سیلاطانی
   23 اسفند 1401

   سلام و درود.

   متاسفانه در حال حاضر دریافت کد فراگیر امکانپذیر نیست و میتونید برای دریافت اطلاعات کافی با تمامی مدارک به پلیس مهاجرت مراجعه حضوری داشته باشید.

 11. admin-avatar
  رحیم درانی
  08 اسفند 1401

  من میخوام در دیوار آگاه هی شغلی من صبط کنم

  • admin-avatar
   آرمین سیلاطانی
   10 اسفند 1401

   سلام، لطفا با مشاورین ما در تماس باشید
   02188472277

 12. admin-avatar
  رضا قربانی
  09 بهمن 1401

  من اقامت دارم هر جا میرم میگه به ما ربطی نداره

  • admin-avatar
   آرمین سیلاطانی
   11 بهمن 1401

   سلام، لطفا با مشاورین ما در تماس باشید
   02188472277

 13. admin-avatar
  Khalija Rezayi
  08 بهمن 1401

  سلام
  کد فراگیر بانک خود را فراموش کردم
  چطور میتوانم دوباره دسترسی پیدا کنم
  تشکر
  میشه به ایمیل من ارسال کنید

  • admin-avatar
   آرمین سیلاطانی
   11 بهمن 1401

   سلام و درود.

   در حال حاضر دریافت کدفراگیر از طریق سامانه های از پیش تهیه شده امکانپذیر نیست و باید خود شخص حضوراً به پلیس مهاجرت مراجعه داشته باشه.

 14. admin-avatar
  علیرضا
  07 بهمن 1401

  سلام من کد فراگیر برای اتباع خارجی میام

  • admin-avatar
   آرمین سیلاطانی
   08 بهمن 1401

   سلام و درود.

   در حال حاضر امکان دریافت کدفراگیر از طریق سامانه های مورد نظر وجود ندارد و برای دریافت کدفراگیر شخص متقاضی باید همراه با اصل مدارک به پلیس مهاجرت مراجعه نماید.

   • admin-avatar
    ناشناس
    08 بهمن 1401

    سلام سرور یوسفی استم پاسپورت یک سال اقامه دارم هر جا میروم میگه فعلا کد فراگیر مسدود است لطفا راهنمای کنید

    • admin-avatar
     آرمین سیلاطانی
     11 بهمن 1401

     سلام و درود.

     متاسفانه در حال حاضر دریافت کد فراگیر با مشکل مواجه شده است.

 15. admin-avatar
  حفیظ الله جمشیدی
  02 بهمن 1401

  کد فراگیر برای حساب بانکی

  • admin-avatar
   آرمین سیلاطانی
   04 بهمن 1401

   سلام و درود.

   برای دریافت کد فراگیر میتونید با مشاوران مجموعه ثبت فرهنگ در تماس باشید

  • admin-avatar
   آرمین سیلاطانی
   27 دی 1401

   سلام، لطفا با مشاورین ما در تماس باشید
   02188472277

 16. admin-avatar
  رضایی
  24 دی 1401

  سلام روز بخیر من پاس سفید دارم هنوز ویزا نخورده ولی مدرک اقامت ۶ ماهه دارم ک ایران بهم داده برگه ابی ایا میتونم با همین مدرک کد فراگیر بگیرم؟

  • admin-avatar
   آرمین سیلاطانی
   27 دی 1401

   سلام و درود.

   برای دریافت کد فراگیر از طریق سامانه های مربوطه میبایست تمامی اطلاعات مورد نیاز بر روی پاسپورت را وارد نموده و در نهایت عکس پاسپورت در سامانه بارگذاری شود.

 17. admin-avatar
  غلام رسولی
  18 دی 1401

  سلام من کدی ۱۲ رقمی دارم ولی وقتی به برنامه دیوار میخام تایتد هویت کنم قبول نمیکنه چی کار بایت کرد با تشکر

  • admin-avatar
   آرمین سیلاطانی
   20 دی 1401

   سلام، لطفا با مشاورین ما در تماس باشید
   02188472277

  • admin-avatar
   Armya
   11 آبان 1402

   سلام وقت بخیر با برگه سرشماری میشه کد فراگیر گرفت ؟

   • admin-avatar
    آرمین سیلاطانی
    14 آبان 1402

    سلام و درود.

    خیر،برای اخذ کد فراگیر باید حتماٌ پاسپورت و عکس شخص متقاضی ارائه گردد و با برگه سرشماری امکان اخذ کد فراگیر وجود ندارد.

 18. admin-avatar
  ناشناس
  14 آذر 1401

  سلام
  من چند بار به دفتر پیشخوان مراجعه کردم گفتن که کد فراگیر فعلا بسته است.
  آیا باز شده یا نه کی باز می شود؟

  • admin-avatar
   آرمین سیلاطانی
   21 آذر 1401

   سلام و درود.
   متاسفانه در حال حاضر کد فراگیر برای اشخاص غیر ایرانی مدتی هست که با مشکل مواجه شده و در اولین فرصت پس از امکان دریافت کدفراگیر از طرف مجموعه ثبت فرهنگ اطلاع رسانی های لازم انجام خواهد شد.

 19. admin-avatar
  مسعود شاه لو
  14 آبان 1401

  سلام، آیا بدون داشتن مدارک قانونی هم میشود کد فراگیر دریافت کرد؟

  • admin-avatar
   آرمین سیلاطانی
   15 آبان 1401

   سلام و درود.
   برای دریافت کدفراگیر اتباع،ارائه پاسپورت ضروری است در غیر اینصورت امکان دریافت کدفراگیر وجود ندارد.

  • admin-avatar
   علی اکبر ابراهیمی
   11 آذر 1401

   من تقریبا دو برج می شود که ایران آمدم. مدارک قانونی و لازم هم دارم ولی هر آدرسی مراجعه کردم کد فراگیر ندادن. اصلا فعلأ صدور کد فراگیر متوقف است

 20. admin-avatar
  محمد مصلحی
  25 مهر 1401

  سلام، آیا بعد از دریافت کد فراگیر اتباع خارجی میتوانیم جهت ثبت شرکت اقدام کنیم و کسب و کار قانونی راه بی اندازیم؟

  • admin-avatar
   آرمین سیلاطانی
   26 مهر 1401

   سلام و درود.
   همانطور که برای اشخاص ایرانی ارائه کد ملی بابت ثبت شرکت یا هر مورد دیگر مورد نیاز است برای اشخاص غیر ایرانی یا اتباع،ارائه کد فراگیر پیش نیاز هر کاری میباشد بصورتی که کد فراگیر،معرف شخص مورد نظر میباشد و بدون داشتن این کد،نمیتوان اقدام به ثبت شرکت در ایران نمود.

  • admin-avatar
   گل.احمد.نیازی.
   02 دی 1401

   من.میخام.کوده..فراگیر.بگیرم.میتونم.بگیرم.یانه.خیر

   • admin-avatar
    آرمین سیلاطانی
    07 دی 1401

    بله،در مورد دریافت کد فراگیر در صورتی که مدارک لازم که شامل پاسپورت میباشد رو ارائه دهید میتونید اقدام به دریافت کدفراگیر نمایید.

   • admin-avatar
    الله نظر
    21 تیر 1402

    سلام من برگه سرشماری دارم میتونم کود بیگیرم

    • admin-avatar
     آرمین سیلاطانی
     28 تیر 1402

     سلام و درود.

     در حال حاضر دریافت کدفراگیر از طریق سامانه امکانپذیر نیست و باید برای دریافت کدفراگیر،مراجعه به پلیس مهاجرت یا اداره اتباع داشته باشید.

 21. admin-avatar
  مصطفی محمدی
  23 مهر 1401

  من تازه به صورت غیر قانونی وارد ایران شده ام، آیا میتوانم برای دریافت کد فراگیر اتباع خارجی اقدام کنم؟

  • admin-avatar
   آرمین سیلاطانی
   23 مهر 1401

   سلام و درود.
   برای دریافت کد فراگیر ارائه پاسپورت متقاضی مورد نیاز است در صورتی که بتوانید عکس پاسپورت را ارسال کنید میتوانید اقدام به دریافت کدفراگیر نمایید.