درباره ما

 

موسسه ثبت فرهنگ با نام اصلی مثبت اندیشان از سال 1395 فعالیت خود را در ایران آغاز نمود. این موسسه مفتخر است که در مدت زمان کم از شروع فعالیت خود ، برای بیش از ده ها خدمات در زمینه ، ثبت شرکت ، ثبت برند و علامت تجاری ، ثبت طرح صنعتی ، ثبت اختراع و ایده ، ثبت تغییرات شرکت ها ، خدمات مالی و مالیاتی، اخذ ایزو و گواهینامه های معتبر بین المللی ، اخذ کد اقتصادی ، اخذ گواهینامه ارزش افزوده و بسیاری دیگر را با موفقیت به انجام رسانده است .

توانایی پرسنل مجرب و کار آزموده این شرکت در هر حوزه ، باعث جذب مشتریان و استفاده از خدمات دیگر این مجموعه شده است .

هدف ما ارئه خدمات VIP و مشاوره رایگان به مدیران محترم شرکت ها و مؤسسات غیر تجاری با بهره گیری از بهترین فناوری های اطلاعاتی، ارتباطی، اتوماسیون و نیروهای انسانی متخصص و کارآمد است.

همچنین با نیاز سنجی انجام شده توسط این شرکت برای انجام کارها تماما ابتدا استعلام گرفته و سپس قرارداد بسته شده تا بتوان کارهای محوله در کمترین زمان و حداقل هزینه وبهترین کیفیت و جلب رضایت حداکثری کارفرما به انجام برسد.

ما با در اختیار داشتن کارشناسان و وکلای با سابقه و با تجربه ۱۵ ساله در این حوزه توانسته ایم بالاترین رضایت مشتریان را کسب نماییم

جهت مشاوره رایگان می توانید با شماره 02188472277 و یا 02188472288 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما با بهترین مشاوره و راهکار شما را در امر ثبتی یاری نمایند .

آدرس : تهران، خیابان دکتر شریعتی، خیابان شهید بهشتی، رو به روی مترو قدوسی، پلاک ۳۲، طبقه سوم ، واحد غربی

 

826