درباره ما

 

موسسه ثبت فرهنگ با نام اصلی مثبت اندیشان از سال 1395 فعالیت خود را آغاز نمود.موسسه ثبت فرهنگ مفتخر است که در مدت زمانی کوتاه از شروع فعالیت خود ،بیش از ده ها خدمات در زمینه  ثبت شرکت تجاری ، ثبت برند و علامت تجاری ، ثبت طرح صنعتی ، ثبت اختراع و ایده ، ثبت تغییرات شرکت ها ، خدمات مالی و مالیاتی، اخذ ایزو و گواهینامه های معتبر بین المللی ، اخذ کد اقتصادی ، دریافت گواهی ارزش افزوده و بسیاری دیگر را با موفقیت به سرانجام رسانده است .

توانایی پرسنل مجرب و کار آزموده این شرکت در حوزه فعالیت خود، باعث جذب مشتریان و استفاده از خدمات دیگر این مجموعه شده است .

هدف ما ارئه خدمات VIP و مشاوره رایگان به مدیران محترم شرکت ها و مؤسسات غیر تجاری با بهره گیری از بهترین فناوری های اطلاعاتی، ارتباطی، اتوماسیون و نیروهای انسانی متخصص و کارآمد است.

همچنین با ارزیابی های انجام شده توسط موسسه ثبت شرکت فرهنگ، با توجه به نیاز کارفرما برای تمامی امور ابتدا استعلامات لازم انجام شده و سپس قرارداد نهایی بین موسسه و کارفرما تنظیم میشود تا بتوان کارهای محوله را در کمترین زمان و حداقل هزینه و بهترین کیفیت و جلب رضایت حداکثری کارفرما به انجام برساند.

ما با در اختیار داشتن کارشناسان و وکلای با سابقه و با تجربه چندین ساله در این حوزه توانسته ایم بالاترین رضایت مشتریان را در میان رقبا کسب نماییم.

جهت مشاوره رایگان می توانید با شماره 02188472277 (20 خط) و یا 02188472288 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما با بهترین مشاوره و راهکار شما را در امور ثبتی یاری نمایند.

 

2307