ثبت برند تخم مرغ

ثبت برند تخم مرغ

ثبت برند تخم مرغ : یکی از مواد غذایی بسیار مهم که در سبد خرید همگی ما وجود دارد، تخم مرغ است. کمتر خانواری را میتوانید پیدا کنید که از تخم مرغ در برنامه غذایی خود استفاده نکند. به همین جهت افراد زیادی در بازار تولید تخم مرغ مشغول به کار هستند تا بتوانند از این راه سود زیادی کسب کنند. اگر به دنبال رسیدن به حداکثر سود در تولید تخم مرغ هستید، پس به هیچ عنوان این مقاله را از دست ندهید تا با نحوه ثبت برند تخم مرغ آشنا شوید.

خانوم یعقوبی مشاور ثبت برند تخم مرغ

برند یا نام تجاری به یک طرح یا نشانه گفته میشود که موجب شناسایی و تمایز محصول شما از سایر محصولات مشابه خواهد شد. ثبت برند یکی از پله های رسیدن به موفقیت تجاری است که باید آن را طی کنید!

بسیاری از تولید کننده های مواد غذایی، نحوه و چگونگی ثبت برند را نمیدانند. ثبت برند یا علامت تجاری یکی از حداقل کارهایی است که شما برای گسترش و پیشرفت کار خود باید انجام دهید.

شاید باور نکنید اما ثبت برند میتواند کسب و کار شما را به اوج پیشرفت برساند. به عقیده بسیاری از متخصصان در زمینه اقتصاد، کسب و کارهایی که اقدام به ثبت برند خود میکنند از رقیبان خود تا حد بسیار زیادی پیشی میگیرند.

پس اگر یکی از دغدغه های فکری شما، چگونگی و نحوه پیشرفت کسب و کارتان است، به هیچ عنوان ثبت برند کسب و کارتان را فراموش نکنید!

اگر در زمینه مرغداری و تولید تخم مرغ فعالیت میکنید و میخواهید که کسب و کارتان را گسترش بدهید، پس همین حالا با مشاورین ثبت برند برای ثبت برند تخم مرغ تماس بگیرید!

اگر همین حالا قانع شده اید که به ثبت برند خود اقدام کنید و میخواهید که با مشاورین متخصص در این زمینه مشورت کنید، میتوانید همین حالا با مشاورین موسسه ثبت شرکت فرهنگ تماس بگیرید.

ثبت برند تخم مرغ باعث میشود تا شما حوزه فعالیت تجاری خود را بسیار گسترده تر کنید و همچنین از کسب و کار خود از طریق مراجع قانونی محافظت کنید!

قطعا شما در کسب و کار خود رقیبان بسیار زیادی دارید که هرکاری میکنند تا بتوانند به شما برسند و باعث پیشرفت کسب و کار خودشان به هر طریقی شوند.

بسیاری از سودجویان و همچنین رقیبان شما میتوانند با رفتارهای خود به کسب و کار شما آسیب‌های جبران ناپذیری بزنند و از عدم آگاهی شما سو استفاده کنند!

با ثبت برند تخم مرغ دیگر نباید نگران صدمه زدن رقیبان‎تان به کسب و کار خود باشید زیرا پس از ثبت برند، مراجع قانونی از کسب و کار شما محافظت میکنند.

ثبت برند یا علامت تجاری دارای یک فرایند بسیار طولانی است که برای گذشتن از آن به تجربه و همچنین تخصص زیادی نیاز است. اگر قصد ثبت برند تخم مرغ را دارید حتما از طریق متخصصین ثبت برند اقدام به ثبت علامت تجاری‎تان کنید.

خوشبختانه متخصص‎ترین افراد در زمینه ثبت برند در ایران در موسسه ثبت شرکت فرهنگ جمع شده‌اند تا به شما برای ثبت برند کسب و کارتان کمک کنند.

اگر عملیات ثبت برند خود را به متخصصین ثبت برند موسسه ثبت شرکت فرهنگ واگذار کنید، دیگر نباید نگران این باشید که در فرایند ثبت برند خود با مشکلی روبرو شوید!

پس همین حالا با مشاورین موسسه ثبت شرکت فرهنگ تماس بگیرید و در رابطه با نحوه ثبت برند تخم مرغ تمامی اطلاعاتی که به آن نیاز دارید را کسب کنید.

مزایای ثبت برند

کاملا طبیعی است که شما برای هرکاری که انجام دهید، در ابتدا منفعتی که از انجام آن کار به شما میرسد را بررسی کنید. احتمالا همین الان به این فکر میکنید که ثبت برند تخم مرغ چه مزایایی دارد؟

با توجه به اینکه در دنیای امروز و در حوزه تجارت افراد و کسب و کارهای بسیار زیادی فعالیت میکنند، به همین دلیل باید به دنبال راهی برای تمایز کسب و کار خود با سایر کسب و کارهای مشابه باشیم.

قطعا شما در حوزه کسب و کار خود فرد بسیار موفقی هستید و برای گسترش کسب و کارتان تلاش بسیار زیادی کرده اید اما آیا نمیخواهید که مشتریان شما هم در ذهن خود تلاش شما را به یاد داشته باشند؟

اگر شما در حوزه تولید تخم مرغ فعالیت میکنید و مشتریان شما از کیفیت محصول شما بسیار راضی هستند، با ثبت برند تخم مرغ میتوانید کسب و کارتان را در یادها ثبت کنید.

پس مهم‎ترین مزیت ثبت برند تخم مرغ این است که شما علاوه بر ثبت برند خود در اداره مالکیت صنعتی، برند خود را در ذهن و خاطر مشتریانتان هم ثبت میکنید!

در ادامه به سراغ سایر مزایای ثبت برند میرویم.

 • با ثبت برند تجاری از سرقت کار خود جلوگیری کنید!

همانطور که در ابتدای مقاله ذکر کردیم، بسیاری از رقیبان شما به دنبال این فرصت هستند که تا بتوانند به طریقی به کسب و کار شما صدمه بزنند. با ثبت برند از کسب و کار خود در برابر سودجویان محافظت کنید!

 • با ثبت برند به کسب و کار خود اعتبار دهید.

اگر شما در حوزه تولید تخم مرغ فعالیت میکنید و تا به الان برای بازاریابی کسب و کارتان کاری نکرده‎اید، ثبت برند تخم مرغ اولین گام برای یک بازاریابی موفق است!

 • با ثبت برند میتوانید از تسهیلات بانکی و غیربانکی استفاده کنید!

قطعا شما برای توسعه کسب و کارتان نیاز دارید تا از تسهیلات بانکی و غیربانکی استفاده کنید. گرفتن تسهیلات مختلف یکی از مزایای بی‎شمار ثبت علامت تجاری است.

 • با ثبت برند از تجارت و کسب و کار شما محافظت میشود!

همانطور که میدانید در دنیای تجارت سودجویان در تلاش هستند تا بتوانند از طریقی به منفعت های غیراخلاقی خود برسند. با ثبت برند مراجع قانونی از کسب و کار شما در برابر سودجویان محافظت میکنند.

 • با ثبت برند به خود و کسب و کارتان رسمیت ببخشید!

همه کسب و کارها و صاحبان آن‎ها به دنبال این هستند تا به خود و کسب و کارشان از دید مراجع قانونی و سایر افراد رسمیت ببخشند. اگر شما هم میخواهید که به رسمیت شناخته شوید، همین حالا اقدام ثبت برند خود کنید.

 • با ثبت برند حوزه فعالیت خود را گسترده تر کنید!

با ثبت برند تخم مرغ شما میتوانید حوزه فعالیت تجاری خود را نسبت به قبل بسیار گسترده تر کنید و شروع به فعالیت در بازارهای منطقه ای و ملی به نام برند خود کنید.

مزایای ثبت برند به همینجا ختم نمیشود و شما با ثبت برند از مزایای بی‎شماری بهره ‎مند خواهید شد، پس با ثبت برند یا علامت تجاری، کسب و کارتان را از مزایا محروم نکنید.

برای ثبت برند به دلیل آنکه یک ثبت خوب فرهنگ است، همین حالا با مشاورین موسسه ثبت شرکت فرهنگ تماس بگیرید و در رابطه با سایز مزایای ثبت برند یا علامت تجاری اطلاعات بیشتری کسب کنید.

مدارک مورد نیاز برای ثبت برند

با توجه به اینکه شما به عنوان یک شخص حقیقی یا حقوقی قصد ثبت برند تخم مرغ را داشته باشید باید مدارک متفاوتی را تهیه کنید که در ادامه با مدارک لازم برای ثبت برند آشنا میشویم.

مدارک لازم ثبت برند شخص حقیقی

 1. کپی برابر اصل شناسنامه و کارت شناسایی

 2. ارائه کد پستی و آدرس محل اقامت شخصی‎تان

 3. ارائه جواز یا پروانه کسب

 4. ارائه کارت بازرگانی حقیقی درصورتی که برند شما لاتین باشد.

 5. ارائه توضیح لگو و برند خود

 6. ارائه تصویر از برند یا علامت تجاری

مدارک لازم ثبت برند شخص حقوقی

 1. کپی برابر اصل شناسنامه و کارت شناسایی اعضا

 2. ارائه مدارک ثبت شرکت و روزنامه رسمی تاسیس شرکت

 3. ارائه کد پستی و آدرس محل شرکت

 4. ارائه جواز کسب و کار

 5. ارائه کارت بازرگانی حقوقی درصورتی که برند شما لاتین باشد.

 6. ارائه مجوز‎های لازم

 7. ارائه توضیح لگو و برند خود

 8. ارائه تصویر از برند یا علامت تجاری

خانوم یعقوبی مشاور ثبت برند تخم مرغ

مراحل ثبت برند

پس از آنکه از مزایای ثبت برند تخم مرغ آگاه شدید و همچنین اقدام به جمع آوری مدارک لازم برای ثبت برند کردید، اکنون باید به سراغ سپری کردن مراحل ثبت برند خود بروید.

عملیات ثبت برند یک فرایند بسیار پیچیده و طولانی است که برای موفقیت در آن به همراهی متخصصین آگاه و خبره در این زمینه نیاز دارید.

در موسسه ثبت شرکت فرهنگ میتوانید برند خود را به سرعت و راحتی هرچه تمام‎تر ثبت کنید تا دیگر نیاز نباشد که برای ثبت برند تخم مرغ با مشکلات و چالش‎های بسیار زیادی مواجه شوید.

مراحل ثبت برند از طریق اداره مالکیت معنوی و به صورت اینترنتی انجام میشود. اولین گام برای ثبت برند، تکمیل اظهارنامه خود به عنوان شخص حقیقی یا حقوقی است.

علاوه بر تکمیل اطلاعات شما باید مشخص کنید که علامت تجاری شما مربوط به کدام فصل و طبقه است. اگر نمیدانید که علامت تجاری شما مربوط به کدام فصل و طبقه میباشد همین حالا با مشاورین موسسه ثبت شرکت فرهنگ تماس بگیرید.

در ادامه پس از مشخص کردن فصل و طبقه برند خود باید مدارک لازم را در سامانه بارگذاری کنید و هزینه اولیه برای ثبت برند را بپردازید.

در انتها و پس از تکمیل اظهارنامه برای شما شماره اظهارنامه ارسال میشود و سپس اداره مالکیت معنوی به بررسی اظهارنامه شما میپردازد تا از قانونی بودن درخواست شما مطمئن شود.

درصورتی که اداره مالکیت معنوی برند شما را قابل ثبت بداند به شما اعلام میکند تا مبلغ نهایی را پرداخت کنید تا اجازه انتشار آگهی ثبت برند شما صادر شود.

معمولا فرایند ثبت برند بسیار طولانی است و شما برای ثبت برند تخم مرغ با چالش‎های بسیار زیادی روبرو خواهید شد. اگر میخواهید که ثبت برند یا علامت تجاری شما هرچه سریعتر انجام شود پس همین حالا با مشاورین موسسه ثبت شرکت فرهنگ تماس بگیرید تا عملیات ثبت برند خود را به سرعت و زیر نظر متخصصین ثبت برند تجاری شروع کنید.

5/5 - (3 امتیاز)
67

ارسال نظر

 1. admin-avatar
  روزبه یزدانی
  08 آذر 1401

  سلام، من قصد تاسیس یک کسبو کار دارم، آیا میتوانم قبل از تاسیس شرکتم ثبت برند تخم مرغ انجام دهم؟

  • admin-avatar
   آرمین سیلاطانی
   09 آذر 1401

   سلام و درود.
   در صورتی که تصمیم داشته باشید برند خود را بنام شخص خودتون به ثبت برسانید یا به بیان دیگه تصمیم به ثبت برند حقیقی داشته باشید ارائه مدارک شرکت لازم نیست و تنها با ارائه مدارک هویتی شخص متقاضی و جواز مرتبط با کالا یا خدمات میتونید اقدام به ثبت برند نمایید.

 2. admin-avatar
  سعیده سعیدی فرد
  21 آبان 1401

  سلام، آیا با ثبت برند تخم مرغ؛ میتوانم فعالیت های مرتبط از جمله فروش مرغ خوراکی و یخ زده هم داشته باشم؟

  • admin-avatar
   آرمین سیلاطانی
   21 آبان 1401

   سلام و درود.
   اگر در زمان ثبت اظهارنامه برند به خوبی موارد مرتبط با نوع فعالیتتون رو مطالعه کرده باشید و انتخاب کرده باشید میتونید بصورت قانونی در موارد ثبت شده در تصدیق نهایی برند،فعالیت داشته باشید.به همین دلیل است که باید ثبت اظهارنامه برند یا نام تجاری و علامت تجاری در تمامی زمینه های کاری از جمله خدمات و محصول و … توسط یک مجموعه ثبتی معتبر و آشنا با موارد لازم باشد.