ثبت برند برنج

ثبت برند برنج

ثبت برند برنج : یکی از نیازهای بسیار اساسی هر خانوار ایرانی، برنج است. برنج بخش عمده‌ای از رژیم غذایی خانواده‌های ایرانی را تشکیل میدهد، طوری که حتی اگر قیمت برنج روز به روز افزایش پیدا کند بازهم تقاضا برای خرید برنج از سوی خانواده های ایرانی وجود دارید، پس چرا شما از این فرصت استفاده نکنید و با ثبت برند برنج کسب و کار خود را توسعه ندهید؟ با ثبت برند تجاری به چنان موفقیت بزرگی دست پیدا میکنید که حتی در گذشته فکرش را هم نمیکردید!

خانوم ولی زاده مشاور ثبت برند برنج

دنیای تجارت و معاملات روز به روز در حال پیشرفت است و شما نباید بیشتر از این زمان پولدار شدن را از دست بدهید!

برنج یکی از مواد غذایی اصلی هر خانواده ایرانی است به خصوص برنج ایرانی که در مقایسه با سایر برنج‌ها از کیفیت بسیار بالاتری برخورددار است.

شما سال‌ها است که مشغول کشاورزی و تولید برنج هستید آیا بنظرتان وقت آن نیست که کسب و کارتان را توسعه بدهید؟ قطعا کیفیت برنج تولیدی شما ارزش آن را دارد که روی آن سرمایه گذاری کنید.

با ثبت برند برنج شما میتوانید ارزش و کیفیت بالای محصول‌تان را به رخ بکشید و به انتخاب اول خرید برنج تمامی خانوارهای ایرانی تبدیل شوید.

پس از اینکه برند خود را ثبت کردید، کسب و کار شما دچار یک تحول بسیار بزرگ میشود، طوری که در ابتدا حتی تصور هم نمیکردید. همیشه برای پیشرفت باید به دنبال فرصت‌ها بود و شما با ثبت برند برنج میتوانید از این فرصت نهایت استفاده را ببرید.

کافی است که فقط تصور کنید که پس از ثبت برند، کسب و کار شما دچار چه تحولی میشود! پس از ثبت برند شما دیگر میتوانید محصول‎تان را تحت نام و برند خود به فروش برسانید.

با ثبت برند شما در سراسر کشور شناخته خواهید شد و دیگر مشتریان شما محدود به یک منطقه نخواهند بود. با ثبت برند شما در یاد و خاطر تک تک مشتریان خود خواهید ماند.

اگر شما در حال حاضر مشغول کشاورزی و تولید برنج هستید و میخواهید که هرچه سریعتر و بدون ایجاد هیچ مشکلی برند تجاری‎تان را به ثبت برسانید، باید به دنبال یک ثبت خوب فرهنگ است باشید!

اگر نمیخواهید که خودتان را درگیر مسائل حقوقی کنید و به سرعت و راحتی هرچه تمام‎تر برند تجاری‎تان را به ثبت برسانید، همین حالا با موسسه ثبت شرکت فرهنگ تماس بگیرید.

با ثبت برند برنج به کمک موسسه ثبت شرکت فرهنگ شما میتوانید به راحتی هرچه تمام‎تر برند تجاری خود را به ثبت برسانید، برای این کار تنها کافی است تا همین حالا با مشاورین موسسه ثبت شرکت فرهنگ تماس بگیرید.

وال ثبت-برند-برنج

با ثبت برند برنج در یادها میمانید!

برنج بخش عمده‎ای از رژیم غذایی خانواده های ایرانی را تشکیل میدهد بنابراین تقاضا برای برنج در ایران همیشه وجود دارد و خانواده‌های ایرانی به دنبال برنج درجه یک میباشند.

با ثبت برند برنج علاوه بر اینکه شما میتوانید بازار ایران را در دستان خود بگیرید، میتوانید محصول خود را به سایر کشورهای دیگر صادر کنید. قطعا خبر دارید که تقاضا در کشورهای دیگر برای خرید برنج ایرانی درجه یک تا چه حد است!

برنج یک محصول مصرفی است و پس از تمام شدن باید دوباره آن را تهیه کرد. آیا نمیخواهید که مشتریان دائمی برای محصول خود داشته باشید؟ با ثبت برند برنج علاوه بر اینکه به تعداد مشتریان‌تان اضافه میشود، شما نیز مشتریان دائمی برای محصول‎تان پیدا میکنید!

با ثبت برند برنج در یادها میمانید!

مزایای ثبت برند برنج

در یک کلام شما با ثبت یک برند باعث میشوید تا کسب و کارتان به سوی قله‌های موفقیت برود اما در این راه به هیچ عنوان نباید قله های به سوی موفقیت را به تنهایی فتح کنید زیرا هر لحظه امکان لغزش وجود دارد!

خبره‌ترین متخصصین ثبت برند تجاری در موسسه ثبت شرکت فرهنگ جمع شده اند تا به شما کمک کنند که برند تجاری‎تان را به سرعت و به راحتی هرچه تمام‎تر به ثبت برسانید.

البته مزایای ثبت یک برند تنها شامل حال کسانی میشود که از طریق متخصصین و مشاورین ثبت برند تجاری، برند خود را به ثبت برسانند زیرا در غیر این صورت تمامی این مزایا ممکن است به شکست‎های بزرگی تبدیل شوند.

عجله نکنید، اگر ثبت برند برنج را به موسسه ثبت شرکت فرهنگ بسپارید، کسب و کار شما از تمامی مزایای ثبت برند برخورددار خواهد بود.

در موسسه ثبت شرکت فرهنگ شما میتوانید با استفاده از خدمات مشاورین به نام در زمینه ثبت برند تجاری، برند خود را سریعا به ثبت برسانید.

مزایای باور نکردنی ثبت برند:

 • با ثبت برند حوزه فعالیت شما چندین برابر میشود.

احتمالا شما تا ثبل از ثبت علامت تجاری فقط میتوانستید که محصول‎تان را در نواحی اطراف به فروش برسانید، اما پس از ثبت برند برنج دیگر از خبرها نیست!

 • با ثبت میتوانید محصول‎تان را صادر کنید!

برنج ایرانی نه تنها در ایران، بلکه در سایر نقاط جهان طرفداران خاص خود را دارد. با صادر کردن برنج درآمد خود را چندین برابر کنید!

البته اگر قصد شما صادرات برنج است، باید برند خود را به صورت بین المللی به ثبت برسانید و کارت بازرگانی نیز داشته باشید، برای اطلاعات بیشتر در این مورد همین حالا با موسسه ثبت شرکت فرهنگ تماس بگیرید.

 • پس از ثبت برند، کسب و کار شما حفاظت میشود!

در همه کسب و کارها افراد متقلب و سودجو وجود دارند تا با اعمال فریبانه بتوانند به منفعت های غیراخلاقی خود برسند. اگر برند خود را ثبت کنید مسیر برای این افراد متقلب مسدود میکنید.

 • با ثبت برند برنج شما رسمی میشوید!

هیچ چیز بهتر از این است که شما در ارتباط با ارگان‎ها و مراجع قانونی به صورت رسمی شناخته شوید. با ثبت برند کسب و کارتان دارای اعتبار میشود.

 • ثبت علامت تجاری و دریافت تسهیلات باورنکردنی!

زمانی که شما به صورت رسمی نزد مراجع و ارگان‎های دولتی شناخته شوید با اعتباری که کسب کردید میتوانید از تسهیلات باورنکردنی ثبت برند برنج استفاده کنید.

 • با ثبت یک برند ماندگار میشوید!

بنظر میرسد که این مورد مهم‎ترین مزیت ثبت برند تجاری میباشد. با ثبت یک برند شما تا زمانی که مشغول فعالیت هستید در یادها و خاطره‌ها باقی میمانید، البته به شرطی که محصول شما باکیفیت باشد!

برای اشاره به مزیت‎های ثبت برند به همین موارد بسنده میکنیم. هدف از ذکر کردن تعدادی از مزایای ثبت برند تنها این بود تا شما کمی بیشتر با مزایای ثبت کردن برند تجاری آشنا شوید.

موسسه ثبت شرکت فرهنگ نامی است که به کمک آن میتوانید برند تجاری‎تان را به سرعت و به راحتی هرچه تمام‎تر به ثبت برسانید. اگر قصد دارید که ثبت برند به قله های موفقیت برسید همین حالا با مشاورین موسسه ثبت شرکت فرهنگ تماس بگیرید.

با ثبت برند برنج شما به موفقیت‎های بسیار بزرگی خواهید رسید البته به شرط اینکه در این مسیر تنها قدم برندارید و همین حالا با مشاورین موسسه ثبت شرکت فرهنگ تماس بگیرید.

مزایای ثبت برند برنج

مدارک مورد نیاز ثبت برند برنج

اگر قصد ثبت برند تجاری دارید باید با توجه به نوع شخص حقیقی یا شخص حقوقی مدارک مورد نیاز برای ثبت برند برنج را تهیه کنید.

مدارک مورد نیاز شخص حقیقی

 • کپی برابر اصل شناسنامه و کارت ملی
 • کد پستی و آدرس محل اقامت
 • جواز یا پروانه کسب
 • دریافت کارت بازرگانی حقیقی در صورتی که بخواهید برند شما لاتین باشد.
 • توضیح لگو و برند خود
 • تصویر از برند یا علامت تجاری

مدارک مورد نیاز شخص حقوقی

در نتیجه اگر قصد ثبت برند تجاری دارید باید با توجه به اینکه برای شخص حقیقی یا شخص حقوقی میخواهید برند ثبت کنید، مدارک مورد نیاز را تهیه کنید.

اگر در رابطه با مدارک ثبت برند برنج سوالی دارید همین حالا با موسسه ثبت شرکت فرهنگ تماس بگیرید تا مشاورین مجموعه شما را راهنمایی کنند.

مدارک مورد نیاز ثبت برند برنج

مراحل ثبت برند برنج

برای ثبت علامت تجاری و برند شما میتوانید به صورت انفرادی اقدام کنید و یا با استفاده از خدمات موسسه ای مانند موسسه ثبت شرکت فرهنگ برند خود را به ثبت برسانید.

اگر قصد دارید تا برند خود را به صورت انفرادی به ثبت برسانید، هیچ تضمینی نیست که در این مسیر با مشکلات گوناگون مواجه نشوید حتی ممکن است که با ثبت برند هیچکدام از مزایای نام برده شده شامل حال کسب و کار شما نشود!

به صورت خلاصه مراحل ثبت برند برنج به چنین صورت است:

 1. تکمیل اظهارنامه ثبت برند به صورت اینترنتی در سایت اداره مالکیت معنوی
 2. مشخص کردن فصل و لیست کامل طبقه بندی برند برای کالاها و خدمات
 3. پرداخت هزینه اولیه ثبت برند
 4. بارگذاری مدارک مورد نیاز در سایت

خانوم ولی زاده مشاور ثبت برند برنج

پس از اینکه مراحل بالا انجام شد، شماره اظهارنامه ثبت برند برای شما ارسال میشود و در صورتی که درخواست شما مورد قبول اداره مالکیت معنوی واقع شود باید مبلغ نهایی ثبت برند را پرداخت کنید تا به شما اجازه انتشار آگهی داده شود.

فرایند ثبت برند برنج بسیار طولانی است و اگر شما قصد داشته باشید تا به تنهایی این فرایند را انجام دهید باید ریسک‎های انجام آن را بپذیرید. در دنیای تجارت باید تا حد امکان ریسک را به صفر برسانید پس اگر میخواهید که در همین ابتدای فعالیت‌تان دچار یک ریسک بزرگ نشوید همین حالا برای ثبت برند با موسسه ثبت شرکت فرهنگ تماس بگیرید.

4/5 - (4 امتیاز)
77

ارسال نظر

 1. admin-avatar
  فرشاد صادقی
  13 دی 1401

  سلام، آیا ثبت برند برنج، مستلزم این است که خودمان تولید کننده آن باشیم؟

  • admin-avatar
   آرمین سیلاطانی
   14 دی 1401

   سلام و درود.

   خیر،الزامی به تولید کننده محصول بودن برای ثبت برند در هر کالایی از جمله ثبت برند برنج نیست و برای اشخاص حقیقی و اشخاص حقوقی که فروشنده محصول بعنوان مثال برنج هم باشند و دارای جواز مرتبط مانند جواز کسب باشند نیز امکان ثبت برند برنج مقدور است.

 2. admin-avatar
  کوروش کلانتری
  01 دی 1401

  آیا برای ثبت برند برنج نیاز به جواز خاصی دارد؟

  • admin-avatar
   آرمین سیلاطانی
   03 دی 1401

   سلام و درود.

   بله در کل برای درخواست ثبت برند در هر کالا و خدماتی که ثبت برند در زمینه غذایی برنج نیز یکی از انواع شاخه های ثبتی برند میباشد،ارائه جواز مرتبط با تولید یا فروش کالا ضروری است و در غیر اینصورت یعنی عدم ارائه جواز مرتبط فعال امکان ثبت برند در هیچ کالا یا مواد غذایی یا خدمات مقدور نمیباشد و ثبت برند در زمینه برنج نیز از این اصل مستثنی نیست.

 3. admin-avatar
  محسن شکاری
  19 آذر 1401

  آیا برای ثبت برند برنج نیاز به سیب سلامت داریم؟

  • admin-avatar
   آرمین سیلاطانی
   21 آذر 1401

   سلام و درود.
   خیر برای ثبت برند برنج نیازی به اخذ سیب سلامت نمیباشد.این نکته رو مدنظر داشته باشید که ثبت برند پیشنیاز دریافت سیب سلامت میباشد یعنی تا زمانیکه برند ثبت شده بنام شخص یا شرکت نداشته باشید نمیتوانید بابت دریافت سیب سلامت اقدام نمایید.

دریافت دفاتر پلمپ سال 1402


This will close in 0 seconds